מיסוי מקרקעין:

מוכר נכס מקרקע החייב במס שבח ?

מוכר את הבית ולא ניצלו כל זכויות הבניה בו, סביר להניח שתידרש בתשלום מס שבח עבור זכויות הבניה הבלתי מנוצלות.

באמצע בניית הבית הוחלט מכל סיבה למכור את שלד המבנה?
מס שבח מכיר לכם רק בחשבוניות שתציגו לו אבל מה אם לא שמרתם אותם?

בתחום המיסוי משרדנו מתמחה, בין היתר, בהכנת חוות דעת כדלקמן:

  1. בהכנת חוות דעת לשווי השוק של הכנס נכון לתאריך הרכישה (תאריך היסטורי) ע"י כך הצלחנו לשכנע את רשות המס להעלות את שווי הרכישה דבר אשר גרם להפחית השבח וכפועל יוצא מכך להפחית את מס השבח.
  2. הערכת שווי הנכס ע"י פרוק השווי לשווי המבנה ולשווי זכויות הבניה הידוע בשם "שומות לפי סעיף 49 ז' ". בדרך זו ניתן להפחית את מס השבח ואף לפעמים לבטל את המס'.
  3. הערכת עלויות הבניה למבנים אשר נבנו ע"י פרטיים ולא שמרו את החשבוניות. בחוות דעת מסוג זה ייתרון מובהק של משרדנו הינו הידע והדגש הניתן מהבחינה ההנדסית המאפשרת הסבר אשר יתקבל ע"י רשות המס להבנת עלויות הבניה וע"י כך הפחתת מס השבח.

אז אם אתם מחליטים שאתם לא הפראיירים של שיטת מצליח ואינכם מעוניינים לשלם מס שבח מיותר, אם אתם עו"ד מקצועיים בתחום אז וודאי אתם יודעים שרצוי לפנות למס שבח בהגשת השומה העצמית עם חוות דעת של שמאי מקרקעין.

פנו עוד היום למשרדנו לצורך קבלת חוות דעת אשר פונה לרשות המיסים.

חוות דעת זו תעזור לכם להפחית את מס השבח ואף לא לשלם כלל.

כי האינטרס שלכם הוא האינטרס שלנו.

לקריאה נוספת לחצו כאן

גלילה לראש העמוד
shutterstock_79426969
shutterstock_79426969
צריכים ייעוץ של שמאי מקרקעין?

אנו כאן בשבילכם לייעוץ מקצועי. חייגו 054-4706625 או השאירו כאן פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם: